Pożyczki bez zaświadczeń

Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy na ważne zakupy? A może jakiś sprzęt domowy uległ awarii i trzeba zapłacić specjaliście? W takich sytuacjach pieniądze chcielibyśmy uzyskać jak najszybciej, bez tracenia czasu na zbędne formalności. Taką możliwość daje pożyczka bez zaświadczeń.

Dużą zaletą pożyczki bez zaświadczeń i powodem, dla którego cieszy się ona coraz większą popularnością, jest jej duża przyznawalność. Większość osób, które się po nią zgłaszają, może liczyć na pozytywne rozpatrzenie wniosku. Nie musisz przedstawiać przy tym dokumentów, jakie zwykle są wymagane w banku, czyli np. zaświadczenia o zatrudnieniu, wysokości dochodów i innych. Nie musisz być też zatrudniony na umowę o pracę (a ten rodzaj zatrudnienia jest preferowany przez banki). Równie dobrze może to być umowa zlecenie, umowa o dzieło, możesz też uzyskiwać dochody z tytułu renty lub emerytury. Jedyne, czego potrzebujesz, aby uzyskać taką pożyczkę, to dowód osobisty i ukończone 18 lat.

Warto dodać, że pożyczka bez zaświadczeń przyznawana jest bez sprawdzania BIK, czyli danych w Biurze Informacji Kredytowej. Jeśli masz tam wpis, który dotyczy starej sprawy albo spłaconych już długów, nie będziesz musiał się martwić, że przeszkodzi Ci to w otrzymaniu pożyczki.

Wypełniając formularz pożyczkowy musisz podać tylko podstawowe dane: imię i nazwisko, adres zamieszkania, PESEL, numer telefonu, adres e-mail i wskazać, jakie są Twoje miesięczne dochody. Po wysłaniu wniosku maksymalnie po 15 minutach powinieneś otrzymać odpowiedź, czy pożyczka została Ci przyznana. Jeśli tak, pieniądze wpłyną na Twoje konto zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jak sam widzisz, proces wnioskowania o pożyczkę bez zaświadczeń jest bardzo prosty i szybki. Jeśli więc potrzebujesz pieniędzy na już - nie wahaj się i zgłoś do nas.